• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Oczyszczanie wód potechnologicznych

Email Drukuj PDF
Oczyszczanie wód potechnologicznych
  pdf
Katalog Wirówek

W celu zwiększenia oszczędności w procesach technologicznych szuka się rozwiązań, które zapewniają jak najdłuższe stosowanie środków technologicznych oraz ich ekologiczność.
Środki stosowane w naszych procesach są biodegradalne i przyjazne środowisku. W celu zapewnienia jeszcze lepszych parametrów ekonomicznych zaleca się stosowanie jednostek oczyszczania wód potechnologicznych - wirówki, centryfugi.
wirwka                                                                                                      Z 800 HA

Wirówki firmy Rösler z serii Turbo-floc są urządzeniami służącymi do mechanicznej separacji zanieczyszczeń w płynach technologicznych w celu ponownego ich zastosowania. Znajdują one zastosowanie przy usuwaniu stałych zanieczyszczeń z płynów po obróbce wibrościernej, emulsji chłodniczych i technologicznych, olejów szlifierskich i polerskich, płynów technologicznych po obróbce szkła i ceramiki, wody po obróbce kamieniem, ścieków z systemów oczyszczania na mokro i myjni, wody odpływowej z urządzeń do cięcia strumieniem pod wysokim ciśnieniem, wody chłodzącej po szlifowaniu metali itp. Wydajność wirówek szeregu HA mieści się w granicach do 800 l/godz., a usuwanie zanieczyszczeń odbywa się przez wymianę kosza, natomiast z szeregu ASS do 3000 l/godz., a usuwanie zanieczyszczeń jest automatyczne
centryfuga automatyczna
                                    Linia Oczyszczania Wód Potechnologicznych z zastosowaniem wirówki automatycznej